/  Monika Różalska

Monika Różalska

Dyrektor Zarządzająca CREATORS – Laboratorium Idei (IDEAtion Lab) w Tel Awiwie

Monika Różalska jest współzałożycielką i dyrektor zarządzającą laboratorium CREATORS, które w swoim założeniu łączy międzynarodowe korporacje i doświadczonych przedsiębiorców w celu tworzenia nowych technologii w oparciu o potrzeby technologiczne na światowych rynkach. Programy realizowane przez CREATORS angażują korporacje i innowacyjne firmy z całego świata i “Start-Up Nation” – izraelskie zagłębie przełomowych technologii.

Zanim Monika dołączyła do CREATORS, pełniła funkcję zastępcy dyrektora izraelskiego akceleratora TheHive – programu skierowanego do młodych startupów z całego świata.

Monika pochodzi z Warszawy, gdzie studiowała lingwistykę stosowaną i prawo, a następnie pracowała w polskim i niemieckim sektorze publicznym i pozarządowym. Zna polski, angielski, niemiecki i hebrajski. W Izraelu mieszka od 4 lat.

KILKA SŁÓW O CREATORS

CREATORS to Laboratorium Idei, które odwróciło model tworzenia innowacji poprzez program współtworzenia przełomowych technologii w oparciu o najlepsze metodologie światowe (MIT, Stanford) przez partnerów z różnych stron ekosystemu: doświadczonych przedsiębiorców, międzynarodowych korporacji i średnich firm, uczelni i instytutów badawczych oraz startupów. CREATORS realizuje różnorodne programy, m.in. “Laboratorium Idei” dla międzynarodowych koncernów, kursy innowacji dla firm, programy akceleracyjne dla startupów z całego świata, „Laboratorium Wyzwań” itd.

.